Üç Haftalık Yemek Planlarında Bize Katılın (ÜCRETSİZ!)

Üç hafta, üç yemek planı, her gece masaya akşam yemeği getirmeyi kolay, yapılabilir ve lezzetli hale getirmek için ihtiyacınız olan her şey. Bize katılın!

Ahhhh, yaz. Onu sevmeyi seviyoruz ve ayrıca nasıl bu kadar çok okul sonu projesi ve montajı var ve nasıl bir dans kursuna daha koşacağım ve neden bu kadar güzelken yemek yapmaktan başka bir şey yapmak istiyormuşum gibi hissediyorum dışarı??

Evet. EVET.

Öyleyse bu Mayıs’ta, yemek planlama işini sizin için yapmamıza izin verin… ücretsiz! ♡

10 haftalık Sonbahar veya Kış Yemek Planlarımız için bize katıldıysanız, yolunuza nelerin çıktığını bileceksiniz! 🤩 Ve eğer yapmadıysanız, tüm bu çılgınlığın neyle ilgili olduğuna bir göz atmak için bu sizin şansınız.

Gizliliğinize saygı duyuyoruz. İstediğiniz zaman abonelikten çıkın.


Nasıl çalışır

3 hafta boyunca her hafta, doğrudan gelen kutunuza aşağıdakileri içeren bir yemek planı göndereceğiz:

  • 5 yemek tarifi,
  • bir al ve seç bakkal listesi,
  • ve biraz ileride çalışmak istiyorsanız hazırlık adımlarının bir listesi.

Her hafta tek yapmanız gereken e-postanızı açmak! Haftalık yemek pişirme ile koşarak yere düşmeye hazır olacaksınız!


Bende VARIM! Nasıl Kaydolabilirim?

4 Mayıs’a kadar aşağıdaki formu doldurmanız yeterli! Bu seri ÖZGÜR – sağlamanız gereken tek şey e-postanız.

Kaydolduktan sonra şunları bekleyebilirsiniz:

  1. 4 Mayıs’ta ilk haftalık yemek planınızı alacaksınız. Bu, doğrudan e-postadan indirilebilir ve yazdırılabilir veya dijital olarak erişilebilir. Tüm yemek planı PDF’leri sizindir ve tüm bağlantılar aktif kalır, böylece hiçbir şey kaybolmaz.
  2. Her Perşembe sabahı, haftalık yemek planlarınızın gelen kutunuza düştüğünü görebileceğiniz zamandır (4 Mayıs, 11 Mayıs ve 18 Mayıs). Beş tarifi de pişirin ya da sadece o hafta sizin için doğru olanları seçip seçin!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz. İstediğiniz zaman abonelikten çıkın.


Her Haftanın Yemek Planına Neler Dahildir?

Bu yemek planlarının sizinle çalışmasını istiyoruz ve için Sen. Ne yapılacağından, ne satın alınacağına ve nasıl gerçekleştirileceğine kadar ihtiyacınız olan her şeye sahipler.

Haftalık Menü

Akşam yemeğini hızlı ve kolay bir şekilde sofraya oturtacak beş lezzetli yemeğin listesi. Her haftalık menü, mevsime göre hassas bir şekilde ayarlanmıştır, böylece en taze ürünleri yiyorsunuz ve sezonun en mutlu hislerini alıyorsunuz.

Alışveriş listesi

Kategoriye veya tarife göre sıralanmış (beşini birden yapmıyorsanız), ihtiyacınız olan her şeyi hesaba katmak için tümü kontrol edilebilen, hafta boyunca ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacak İKİ kapsamlı seç ve seç bakkal listesi ve yapmadığın hiçbir şey

Hazırlık Adımları

Yemek yapmayı kolaylaştırmak için haftalık menünüze hazırlanacak öğelerden oluşan bir ajanda. Sebzenizi doğramak, sosunuzu çırpmak veya soslarınızı karıştırmak için hafta sonu bir saat ayırın ve haftayı almaya hazırsınız.


Gizliliğinize saygı duyuyoruz. İstediğiniz zaman abonelikten çıkın.


Sorular?

Bu gönderiye bir yorum bırakın ve ekibimiz cevap verebilir veya yemek planı SSS’mize göz atabilir!


Önceki Yemek Planı Katılımcılarının Söylemesi Gerekenler

“Yemek planı programının 9. haftasındayım. Bu benim hayatımı değiştirdi. Beynimin büyük bölümleri artık başka kullanımlar için hazır. Daha fazlasını söyleyebilirim, ancak bir Google incelemesi veya başka bir şey yazarsam muhtemelen daha yararlı olur. Seni övmeye hazırım… sadece nerede söyleyeceğimi söyle.” – Luka

“Şans eseri, kocam ve ben bu planların başladığı sıralarda ilk çocuğumuzu beklediğimizi öğrendik. Kaydolmanın ilk üç aylık dönem için HAYAT KURTARICI olduğunu söylemek yetersiz kalır. Vücudum ev yapımı yemeklere direndiğinde bile öğünlere bağlı kalmak, son 7 haftada vücudumun beslenmesine 1 numaralı katkım oldu. Ayrıca POY arşivinden eski tarifleri keşfetmek çok keyifliydi ve Perşembe sabahlarını sabırsızlıkla bekliyorum.” – Lindsay

“Sadece Güz Yemek Planını SEVDİĞİMİ söylemek istedim. Yemek yapmayı sevdiğimi düşünmüştüm ama akşam yemeği, dört kişilik bir ailen olduğunda vazgeçemeyeceğin bir şey. Yemek planınızı girin… hayat değişiyor. Yemek yapmaktan nefret etmedim, ön çalışmadan nefret ettim. Karar verme, planlama, liste yapma. Şimdi bununla benim için ilgilendin ve daha başlamadan akşam yemeğini yapmaktan sıkılmak yerine yemek yapmayı dört gözle bekliyorum. Ve yemekler, bir hafta içi gece için mükemmel bir iş miktarı ve harika tatlar. – Rachel

Gizliliğinize saygı duyuyoruz. İstediğiniz zaman abonelikten çıkın.

Leave a Reply