Türkiye Şarküteri Masası | Tarif Eleştirmeni

Bu web sitesi, size tarifler sağlayabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı okuyun.

Şimdiye kadarki en şirin hindi şarküteri tahtasıyla Şükran Günü yemeğine giderken silip süpürün! Her yaştan misafir, et, peynir, kraker ve bolca meyveyle dolu bir atıştırmalık veya mezenin tadını çıkarmanın bu eğlenceli yolunu sevecek!

Şükran Günü tatili için hindi şeklinde bu hindi şarküteri tahtası gibi temalı bir atıştırmalık tahtasına sahip olmak çok eğlenceli. Şükran Günü yemeğine götürmek için daha lezzetli mezeler arıyorsanız, sizi korudum! Bu brüksel lahanasını, bu harika çilekli simit salatası veya en iyi tatlı patates güvecini getirin.

Hindi şarküteri panosunun havai görünümü. Ahşap panonun etrafına kabaklar ve sonbahar yaprakları süslenmiştir.

Türkiye Şarküteri Kurulu

Herhangi bir parti veya durum için iyi bir şarküteri severim. Bu hindi şarküteri tahtası, Şükran Günü yemeğine getirmeyi en sevdiğim şey! Bu panonun ne kadar eğlenceli ve şenlikli görünmesine bayılıyorum çünkü bir Türkiye’yi andırıyor! Sonbahar renkleri ve nefis peynirler, meyveler ve etlerle dolu… Misafirlerinizin her birinin dikkatini çekecek! Daha eğlenceli tatil şarküteri panoları için bu Noel şarküterisini, bu Sevgililer Günü şarküterisini veya en sevdiğim Cadılar Bayramı şarküterisini deneyin.

Bunun en iyi yanı, yapması çok basit ama bir milyon dolar gibi görünüyor! Bunu Şükran Günü için veya Kasım ayının herhangi bir gününde yapmak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini size adım adım anlatacak talimatları ekledim. Tahtayı çocuklara uygun hale getirmeyi seviyorum ama yetişkinler de tahtayı çok seviyor! Bunu yapmanın yanlış bir yolu yok, bu yüzden yaratıcı olun ve eğlenin!

Tarif Eleştirmen Önerisi

Ahşap Şarküteri Panosu

Belvedere Büyük Yuvarlak Akasya Ahşap Kesme Tahtası

Dairesel şekil ve doğal ahşap rengi, eğlence için mükemmel!

Önce Meyve Gelir!

Hindi şarküteri tabağınızın başlangıcı hindinin gövdesi için kullanılan armut olacaktır. Çok tatlı! Bu panoyu bu kadar şenlikli hale getirmenin anahtarı, seçtiğiniz meyvelerin renkleri! Tahtamda gerçekten öne çıkması için bazı cesur renkler seçtim. Tüm lezzetli et ve peynirleri tamamlayan sulu, taze bir tada sahip olmak güzel! İşte kullandığım meyveler, ancak istediğiniz meyveyi kullanmaktan çekinmeyin!

 • Armut
 • Böğürtlenler
 • Ahududu
 • Çilekler

Hindi Şarküteri İçin Kullanılacak Peynir

Peyniri seviyorsanız ve biraz daha eklemek istiyorsanız, bunu yapmaktan çekinmeyin! Parmesan, provolon ve biber krikosunu deneyebilirsiniz! Daha fazla peynir kullanarak yanlış gidemezsin! Dediğim gibi, panonuzda istediğiniz öğeleri kullanmaktan çekinmeyin! Bu tahtada kullandığım peynirlerin listesi.

 • Baharatlı Buffalo Cheddar Cheese Trader Joes
 • Kremalı Toscano Peynir Tüccarı Joes

Hindi Şarküteri Üzerinde Kullanılacak Etler

Bu panoya çok fazla et yüklemedim çünkü masada gerçek hindi olacak! Ancak bu panoların güzelliği, istediğiniz her şeyi yapabilmenizdir! Çocuklar biberli kullandığımı, yetişkinler ise prosciutto kullandığımı seviyor.

 • Salam
 • Pepperoni
 • Kırmızı Şarap Esnaf Salamı

Fındık, Kraker ve Kurabiyeleri Unutmayın

Bu hindi şarküteri tabağına ekleyeceğiniz diğer malzemeler lezzet ve dokuya lezzet katıyor! Çünkü fındık, kraker ve kurabiye eklemek, tahtanızı farklı kılar. Tatlı ve tuzlu karışımını seviyorum. İşte kullandığım fındıklar, krakerler ve kurabiyeler ama her türlüsü işe yarar!

 • Bütün badem
 • Kabak Kızılcık Krakerleri (Trader Joes’dan)
 • Balkabağı Joe Joe’s (Trader Joes’dan)

Hepsini Bir Araya Getirelim!

Artık bu pano için tüm malzemeleri topladığınıza göre, eğlence kısmına geçme zamanı! Bir araya getirmek ve bu hindi şarküteri panosunu yapmak için! Çok güzel ve lezzetli! Kesinlikle partinin yıldızı olacak!

 1. Armut yerleştirin: Tüm armudu, sapından başlayıp dibe doğru keserek ikiye bölün. Ardından, kesilen tarafı alta yakın olacak şekilde yerleştirin. yazı tahtası.
 2. Böğürtlenleri yerleştirin: Böğürtlenleri armutun etrafına yerleştirerek ekleyin.
 3. Salam ve Peynir ekleyin: Gökkuşağı şeklini takip ederek salamı ve peyniri ekleyerek tahtanızı birleştirin.
 4. Fındıkları, Krakerleri ve Ahududuları düzenleyin: Ardından, tahta şeklini takip ederek fındık, kraker ve ahududu ekleyin.
 5. Malzemelerin Geri Kalanını Ekleyin: Resimlerdeki sırayı takip ederek panonun geri kalanını doldurun.
 6. Türkiye’yi süsleyin: Gaga için bir üçgen, ayaklar için şeritler halinde biraz çedar peyniri kesin. Onları hindi gibi görünecek şekilde armutun üzerine yerleştirin!
Armut biçimli hindi gövdesinin yakından görünümü. Hindi gövdesini meyve, salam, peynir, kraker ve kuruyemişler çevreler.

Kendi haline getir!

Bu hindi şarküteri panosunun en iyi yanı, onu kendin yapmak için ne istersen yapabilirsin! Buluşmanızı şenlikli ve mükemmel kılmak için kullanabileceğiniz birkaç fikir daha! Üzerine ne koyarsanız koyun, herkes onu SEVECEK!

 • Şekilleri kullanın: Peynirlerden farklı şekiller yapmak için kurabiye kalıpları kullanmayı seviyorum! Daha sonra peynirleri ve salamı kesmek için yaprak şeklinde küçük bir kurabiye kalıbı kullanmayı seviyorum. Tahtayı gerçekten öne çıkarıyor!
 • Sebzeleri ekleyin: Biraz daha lezzet ve besin katmanın mükemmel bir yolu, taze sebzeler eklemektir. Tahtanın sonbahar renklerine eklemek için havuç ve küçük dolmalık biber kullanmayı seviyorum.
 • Çocuk Dostu Yapın: Bazen bir tane çocuklar için, bir tane de yetişkinler için yapacağım. Japon balığı, cheez-its, meyve aperatifleri veya marshmallow eklemeyi deneyin. Bunları yapmak ÇOK eğlenceli ve sonra herkes mutlu!

Şarküteri malzemelerinin havai görünümünü kapatın. Tahtaya çilek, salam, peynir, ahududu, kraker ve badem dizilir.


 • Bütün armudu sapından başlayıp dibe doğru ikiye bölün. Kesilen tarafı alta gelecek şekilde tahtanın altına yerleştirin.

 • Böğürtlenleri armutun etrafına yerleştirerek ekleyin.

 • Böğürtlenlerin etrafına salam dilimlerini ve ardından peyniri ekleyin.

 • Ardından, tahtanın aynı şeklini takip ederek fındık, kraker ve ahududu ekleyin.

 • Resimlerdeki malzemelerin sırasını takip ederek tahtanın geri kalanını doldurun.

 • Hindiyi süslemek için biraz çedar peyniri gagası için üçgen, ayaklar için ise şeritler halinde kesin. Onları gerçek bir hindi gibi görünecek şekilde armut üzerine yerleştirin!Hizmet: 15

kalori11kalori (%1)karbonhidratlar3g (%1)Protein0,3g (%1)Yağ0.1gDoymuş yağ0.004gDoymamış yağ0.1gTekli doymamış yağ0.01gSodyum0,3mgPotasyum42mg (%1)Lif1g (%4)Şeker1g (%1)A vitamini24C vitamini10mg (%12)Kalsiyum6mg (%1)Ütü0,2mg (%1)

Tüm beslenme bilgileri üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs Meze, Garnitür

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelime türkiye şarküteri tahtası

Leave a Reply

%d bloggers like this: