Taklitçi Starbucks Pembe İçecek Tarifi

Bu web sitesi, size tarifler sunabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı okuyun.

Bu taklitçi Starbucks Pink Drink, tüm sezon boyunca içeceğiniz en ferahlatıcı içecek! O kadar hafif ve lezzetli ki, bahse girerim bu yaz her gün bir tane isteyeceksiniz!

Sıcak bir yaz gününde güzel bir meyveli içecekten daha iyi bir şey yoktur! Çocuklarım yaz aylarında bu nane şekeri, bu buzlu limonata ve hatta leziz şeftalili smoothie gibi nefis içecekler yapmayı çok seviyor. Hepsi çok lezzetli!

Cam bardakta çilek ve paslanmaz çelik pipet ile pembe bir içecek.

Taklitçi Starbucks Pembe İçecek Tarifi

Tamam, tamam… Pembe İçeceklerimi Starbucks’tan almak için birkaç dolar harcadığımı kabul edeceğim. Acai ve hindistancevizi sütlü o çilekler… Bu en iyisi! İçine biraz buz ekleyin ve yaz için oradaki en iyi içecek! Ama daha da iyi olan ne biliyor musunuz? Bu lezzetli pembe içeceği evde yapmak!

Evde Starbucks pembe içeceği taklit ederek paradan tasarruf edebilirsiniz ve istediğin kadar var! Bir araya getirmek çok kolay ve siz farkına varmadan içmeye hazır hale geleceksiniz. Ve bu içeceği gerçekten harika yapan kısım, kurutulmuş çilek kullanmasıdır. Bu, bu içeceği bir araya getirmek için çileklerin mevsiminde olmasına bile gerek kalmamasını sağlar. Bu SADECE gerçek anlaşma gibi tadı. Bunu seveceksin!

Bir Kopyacı Starbucks Pembe İçeceği İçindeki Malzemeler

Bu içeceği yapmak için sadece birkaç malzemeye ihtiyacınız var. Bir kez denediğinizde, her zaman elinizin altında olduğundan emin olmak isteyeceksiniz! Kesin ölçümler için gönderinin altındaki tarif kartına bakın.

 • Beyaz Üzüm Suyu: Bu taklitçi tarifi yaparken bu bir zorunluluktur!
 • Şekerli Hindistan Cevizi Sütü: Bu ona kremsi ve lezzetli bir tat verir/
 • Tazo Buzlu Tutku Bitki Çayı Konsantresi: Bunun yerine 4 oz sıcak su ile demlenmiş 1 poşet çay da kullanabilirsiniz.
 • Buz: Bunu Starbucks’tan sipariş ettiğimde her zaman hafif buz isterim, böylece lezzetli içeceğin daha fazlasını elde ederim! Ama bunu evde yaparken yapmanıza gerek yok!
 • Dondurularak Kurutulmuş Çilekler: Bunları Starbucks’ta da kullanıyorlar. İçecek, onları sizin için mükemmel bir şekilde yeniden nemlendirir, böylece taze ve lezzetli bir tada sahiptirler.

Evde Starbucks Pembe İçecek Nasıl Yapılır?

Pembe içeceği evde yapmak ÇOK kolay! Daha Starbucks’a bile gidemeden onu hazırlayıp içmiş olacaksınız! Sadece döküp tadını çıkarabileceğiniz bir tarif en iyisidir!

 1. Meyve suyu ve çayı karıştırın: Uzun bir bardağa beyaz üzüm suyunu ve sıvı çayı ekleyin. Birleştirmek için karıştırın.
 2. Hindistan cevizi sütü ekleyin: Hindistan cevizi sütü ekleyin ve birleştirmek için karıştırın. Hindistan cevizi sütünün kesilmemesi için en son buzu eklemek en iyisidir.
 3. Karışım: Bir kaşıkla iyice karıştırın ve üzerine kurutulmuş çilek parçaları koyun.
 4. Servis: Bir saman ile servis yapın ve tadını çıkarın!
Bir bardağa greyfurt suyu, bir adet ve hindistan cevizi sütü eklemeyi gösteren 4 resim.

SADECE Starbucks gibi nasıl yapılır

Starbucks’ta Pembe İçecek yaptıklarını gördüğünüzde, salladıklarını ve sonra üstte biraz köpük ve kabarcıklar olduğunu görüyorsunuz! Fazladan zamanınız varsa bunu da yapabilirsiniz! Ya bir kullanın kokteyl sallayıcısı veya kapaklı basit bir mason kavanozu. Hepsini karıştırdıktan sonra çalkalayın ve tıpkı Starbucks’taki gibi olacak!

Bir taklitçi Starbucks Pink Drink'in yandan görünüşü.


 • Uzun bir bardağa beyaz üzüm suyunu ve sıvı çayı ekleyin. Birleştirmek için karıştırın.

 • Hindistan cevizi sütü ekleyin ve birleştirmek için karıştırın. Hindistan cevizi sütünün kesilmemesi için en son buzu eklemenin işe yaradığını buldum.

 • Bir kaşıkla iyice karıştırın ve üzerine kurutulmuş çilek parçaları koyun.

 • Bir saman ile servis yapın ve tadını çıkarınHizmet: 1

hizmet12ozkalori570kalori (%29)karbonhidratlar76g (%25)Protein3g (%6)Yağ29g (%45)Doymuş yağ25g (%125)Doymamış yağ0,3gTekli doymamış yağ1gSodyum35mg (%1)Potasyum1050mg (%30)Lif8g (%32)Şeker63g (%70)A vitamini10C vitamini546mg (%662)Kalsiyum50mg (%5)Ütü12mg (%67)

Tüm beslenme bilgileri üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs İçecek

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelime glutensiz, vegan

Leave a Reply

%d bloggers like this: