Sonsuza kadar finansörler | La Tartine Gurme

Esmer tereyağlı fıstık ve haşhaş tohumu finansörleri tarifi

Evde asla bıkmayacağımız bir tür çay keki varsa – dışarıda çikolata iki çocuğum da güçlü olduğu için çikolata sevenler-adı var FİNANSÖR her tarafında yazılı.

finansörler bir favori. Bu Fransız çay keklerinin hazırlanması ve pişirilmesi son derece kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda Lulu’nun gururla fark etmeyi sevdiği gibi, tereyağlı esmerleşmenin aroması mutfağın her zaman enfes kokmasını sağlar.

Bu gece, bir parti pişirdim kahverengi tereyağı fıstık ve haşhaş tohumu finansörleri tarifini defterime yazdım ilk kitap ( ikinci kitap taze kullanarak başka bir tarifi var kayısı ve zeytin yağı ile birlikte fıstık).

Tesadüfen bu ilk tarifin, birkaç yıl önce şovunun bir parçası olduğum için şanslı olduğum özellik için Martha Stewart’ın seçtiği birkaç tariften biri olduğunu hatırladım. Hatta kendimi konuşurken duyduğumda irkilmekten kendimi alamadığım gerçeğine rağmen videoyu tekrar izlerken çok eğlendim (isterseniz videoyu Martha Stewart Show sayfasında görmek için tarifi içeren ilk bağlantıya tıklayın).

Bu lezzetli ikramları yaptım çünkü yarın Aziz Patrick Günü ve tatlı yarı İrlandalı kızım tarafından evde bulmamız ve elimizden gelen her şeyi yapmamız için şiddetle teşvik edildim. Yeşil. Ayrıca Philip’in Cork’tan gelen İrlandalı kuzenleri için nefis bir akşam yemeği hazırladığım için. Birlikte yemek pişirmek ve eğlenmek için iyi bir zaman geçirmeyi amaçlıyoruz. Onları çok özlüyoruz.

Kutlamak için bir nedeni olanların Aziz Patrick Günü kutlu olsun. İrlanda’yı özlüyorum!

Şimdi keklerin üzerine…..ve bir sürü başka Yeşil hepimizi bekleyen yiyecekler.Yayınlanan Pastalar, Tatlı, Yemek Fotoğrafçılığı, Yemek Stili, Fransız Esinli, Glutensiz, Yaşam ve Biz, Vejetaryen

|

Leave a Reply