Queso ve Soğan Turşusu Tarifi ile Karnabahar Siyah Fasulye Tostadas

Mükemmel gevrek küçük mısır tortilla diskinde keskin, kremsi, gevrek, dumanlı, terbiyeli vejetaryen iyilik. Karnabahar Siyah Fasulye Tostadas kurtarmaya!

Dinle, ne zaman havaya “oh hayır, akşam yemeği, ne yapayım?” gibi bir dua fısıldasak, o cevap her zaman: taco-y şeyler!

Ve kremalı yeniden kızartılmış siyah fasulye, baharatlı kavrulmuş karnabahar ve biraz taze keskin kırmızı soğan turşusu ile tepesinde bu gevrek, tuzlu, çabuk kızartılmış tostada DEĞİLDİR. TUTMA. GERİ. Ve sen de yapmamalısın.

En sevdiğiniz queso’nun çiseleyen çiselemesinden bahsetmiş miydik? Evet, en iyi şeyler! Çok sayıda mevcut kısayol ve çok sayıda yum ile süper hızlı ve kolay.


Bu Yazıda: Tostadas İçin İhtiyacınız Olan Her Şey


Bunu Nihai Kısayol Tarifi Yapan Nedir?

Bu tarif, bu küçük bebeği hemen hareket ettirecek birkaç lezzetli kısayol ile zaten oldukça hızlı ve kolaydır. Halihazırda bir paket favori taco baharatı, konserve yeniden kızartılmış fasulye (Amy’nin organikleri en iyisidir) ve jarred queso (merhaba Queso Mama yeşil şili çeşidini yediniz mi?! saçma sapan) çünkü sonsuza kadar SOS, ama hatta SOS bile alabilirsiniz. -Eğer bu gece geçireceğin geceyse.

Çabuk kızartılmış minik mısır ekmeğinin lezzetli taze tuzlu çıtırlığını yenmek zor olsa da, bu adımı kurtarmak için önceden hazırlanmış tostadaları tamamen satın alabilirsiniz. Ayrıca, eğer o karnabahar başını kırmak senin işin değilse (anlıyoruz, bu küçük parçalar HER YERDE nasıl oluyor ?!), bu önceden kesilmiş çiçekleri satın almak kesinlikle size daha fazla zaman kazandıracak (ve ufalanma ve akıl sağlığı) .

Sadece, o süper kolay, çabuk salamura kırmızı soğanları yapmak için ekstra dakika ayırdığınızdan emin olun, tamam mı? Pişman olmayacaksın. Gerçekten rakipsizler ve kesinlikle bir taco’nun en iyi arkadaşı.

Bir yemek hazırlama programına dahilseniz, farklı bileşenleri de önceden hazırlayabilirsiniz. Sadece her şeyi ayrı ayrı saklayın ve hızlı bir şekilde ısıtmanız ve istiflemeniz gerektiğinde akşam yemeğine gelmekte fayda var!

Mermer bir masa üzerinde karnabahar siyah fasulye tostadas için malzemeler.

Soğan Turşusu Nasıl Yapılır?

Bu keskin, ısırık lezzetli küçük frand, salamura soğandan bahsetmişken, yapmak daha kolay olamazdı!

 1. Bir adet kırmızı soğanı ince ince dilimleyin. bir mandolin Bunun gibi (bağlı kuruluş bağlantısı) bu işi çok hızlı ve kolay hale getirir!
 2. Soğanları bir kavanoza koyun ve yaklaşık 1/3’ünü beyaz sirke, kalanını suyla doldurun.
 3. Bir tutam tuz ve şeker ekleyin, sallayın, biraz buzdolabınıza atın ve işinize başlayın.

Buzdolabında birkaç gün kalacaklar, böylece yarın bu tostada yığınını kaçınılmaz olarak tekrar yaptığınızda onları hazırlamış olursunuz. Veya belirtildiği gibi, kelimenin tam anlamıyla tacodan ilham alan herhangi bir şey çünkü bunlar hepsiyle çok mükemmel.

Tostadas için kızarmış mısır ekmeği.

Tostadas Nasıl Yapılır (Ve Seçtiğimiz Tortillamız)

Buradaki favori tortilla seçeneğimiz kesinlikle sarı mısırlı tortilla. Özellikle tatlı küçük “sokak taco” Mission markaları. Lezzet harika, güzelce kızartıyorlar ve mükemmel bir küçük tostada porsiyon boyutundalar.

Cidden, sadece birkaç dakika ve bir çift maşa ve bu sıcak, lezzetli küçük krutonlar sizindir.

 1. Geniş bir tavada biraz sıvı yağ ısıtın ve yağ ısınınca tortillalarınızı birer birer ekleyin.
 2. Altın kahverengi olana kadar her iki tarafta birkaç dakika kızartın, ardından fazla yağı almak için bir kağıt havlu üzerine koyun.

Bu bebeklerin üzerine biraz tuz serpin ve tostada kasabasına BU KADAR lezzetli bir yolculuğa hazırlanın. Ve daha önce de belirtildiği gibi, kendinizi çok “Yiyecek. Yemek. Şimdi.” kesinlikle önceden yapılmış tostadaları satın alabilir ve oradan gidebilirsiniz.

Bu Tostadalar İçin Diğer Fikirler

Bununla da oynamanın birçok yolu var. Biraz protein takviyesi eklemek isterseniz, biraz chorizo ​​​​o cauli ile karıştırıldığında lezzetli olur veya üstüne bir veya iki yumurta ile yanlış gidemezsiniz.

Tostada crunch yığını burada bir favori ama bu kombinasyon en sevdiğiniz hazırlıklardan herhangi birine esneyebilir. Kesinlikle hepsini cips dolu bir tavaya yığabilir ve nacho gecesi için piliç altına koyabilirsiniz. Sadece sıcak bir tortilla börek tarzı veya en sevdiğiniz taco kabuğuna sarmak mı istiyorsunuz? Evet, lezzetli.

Artan tostada ve soslarınız varsa, umarız ertesi sabah kahvaltı için chilaquiles’e özgü bir şeye yönelirsiniz. Buna birkaç avokado dilimi ekleyin, bir veya iki yumurta… şimdi kesinlikle konuşuyoruz.

Soğan turşusu ve queso ile parşömen kağıdında karnabahar siyah fasulye tostadas.

Tostada Nasıl Yenir?

Dinle, şaka yaptığımızı düşünebilirsin ama bu aslında yığın yüksekliği, tostada netlik seviyesi, dağınık parmaklara sahip olma isteğin gibi birkaç faktöre bağlı olarak biraz zor olabilir. Tostada çok gevrek olduğu için en kolay bıçak ve çatal seçeneği değil, ancak çok yükseğe yığarsanız, onu almak ve ısırmak tehlikeli bir dengeleme eylemidir.

Ancak, tostada başına yığını oldukça makul tutarsanız, lezzetli ve kolay bir toplama ve parçalamadır. Ama kuralları ve yönergeleri seviyorsanız, aslında TOSTADA REHBERİ Varolan! Ne keyifli bir dünya.

Nasıl karar verirsen ver, harika olacak.

Tostadas: Sıkça Sorulan Sorular

Buna et ekleyebilir miyim?

Kesinlikle! Bu tarifin güzelliği, hemen hemen her şeyi istifleyebilmenizdir. Önceden pişirilmiş tavuk, biraz chorizo, belki bir veya iki yumurta – olasılıklar sonsuzdur.

Bunu nasıl daha fazla SOS-ey yapabilirim?

Bütün bir kafa yerine önceden kesilmiş karnabahar, mağazadan alınmış tostadas (kendin yapmak yerine) ve önceden salamura soğan (veya senin işinse jalapeno turşusu!) kullanın.

Yazdır

saatsaat simgesiçatal bıçak takımıçatal bıçak takımı simgesibayrakbayrak simgesidosyaklasör simgesiinstagraminstagram simgesiilgi alanıilgi alanı simgesiFacebookfacebook simgesiYazdırbaskı simgesikarelerkareler simgesikalpkalp simgesikalp katıkalp katı simgesi

Tanım

Mükemmel gevrek küçük mısır tortilla diskinde keskin, kremsi, gevrek, dumanlı, terbiyeli vejetaryen iyilik. Karnabahar Siyah Fasulye Tostadas kurtarmaya!


Karnabahar:

 • 1 büyük kafa Karnıbaharçiçeklere ayır
 • tuz ve zeytin yağı
 • 1 paket Taco Baharatı (Siete markasını seviyorum)

Tostadas:

 • 1 14ons Yapabilmek yeniden kızartılmış siyah fasulye (Amy’nin markasını seviyorum)
 • 810 küçük Mısır ekmeği (Görev sokağı taco ekmeğini severim)
 • 1/4 Fincan nın-nin sebze veya kanola yağı
 • Kişniş
 • turşu kırmızı soğan (Notları görmek)
 • queso (Queso Mama markasını seviyorum – yeşil şili çeşidi)

 1. Fırını önceden 425 dereceye ısıtın. Karnabahar çiçeklerini bir fırın tepsisine yerleştirin; zeytinyağı gezdirin ve tuz serpin. Kızarana ve yumuşayana kadar 25-30 dakika kızartın. Doğrudan tavaya taco baharatı ekleyin; karnabahar ile iyice kaplanana kadar maşa kullanarak fırlatın. (Bunun için tam bir taco baharat paketine ihtiyacınız olmayabilir.) Güzel, yumuşak ve çıtır çıtır olması için 5-10 dakika fırına dönün.
 2. Büyük bir tavada 1/4 fincan yağı ısıtın. Yağın yeterince sıcak olmasını istiyorsunuz, böylece bir damla su üstte cızırdayacak. Tortillalarınızı, boyutuna bağlı olarak birer birer yağa ekleyin ve altın kahverengi ve gevrek olana kadar her iki tarafta birkaç dakika kızartın. Fazla yağı çıkarmak için kağıt havlu kaplı bir tabağa koyun ve kalan ekmeği ile tekrarlayın.
 3. Isıtılmış siyah fasulye, kavrulmuş karnabahar, kişniş, soğan turşusu ve ısıtılmış queso ile en iyi ekmeği. Gerektiğinde/istediğiniz kadar tuz ve limon suyu serpin. AMAN TANRIM. Gevrek, kremsi, keskin ve çok güzel.

Notlar

Közlenmiş kırmızı soğan için: bir kırmızı soğanı ince ince dilimleyin (çok ince olsun diye mandolin kullanıyorum) ve bir kavanoza koyun. Beyaz sirke ile yolun yaklaşık 1/3’ünü doldurun. Yolun geri kalanını suyla doldurun. Bir tutam tuz ve bir tutam şeker ekleyin. Birleştirmek için sallayın. buzdolabında; soğanlar yaklaşık 1 saat içinde “salamura” olacak ve yemeye hazır olacaktır. 3-5 gün buzdolabında saklanır.

 • Hazırlık zamanı: 15 dakika
 • Pişirme Süresi: 30 dakika
 • Kategori: Akşam yemeği
 • Yöntem: Fırın
 • Yerel mutfak: Meksika esintileri taşıyan

Anahtar Kelimeler: tostada tarifi, karnabahar siyah fasulye, vejeteryan tostada

Tarif Kartı tarafından desteklenmektedir Lezzetli Tarifler logosu

Leave a Reply

%d bloggers like this: