Pastırma ve Kıymalı Kovboy Fasulyesi

Bu web sitesi, size tarifler sunabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı oku.

Tüm ailenin seveceği lezzetli, doyurucu bir garnitür arıyorsanız, cevap kovboy fasulyesidir! Elma ağacı tütsülenmiş domuz pastırması, sarımsak, doğranmış soğan ve kıyma ile birlikte çeşitli fasulyeler keskin bir barbekü sosunda pişirilir!

Kovboy fasulyesi çok lezzetli ve doyurucu. Yaz geldiğinde çömlekler ve barbeküler için mükemmeller! Denenecek birkaç benzer tarif daha denenmiş ve gerçek kuru fasulye, fasulye yahnisi ve benim delice iyi güveç biberim!

Mavi ve beyaz bir tencerede kovboy fasulyesinin kahraman görüntüsü. Beyaz bir servis kaşığı biraz alıyor.

Kovboy Fasulyesi Tarifi

Daha önce kovboy fasulyesini denemediyseniz, bir ziyafet içindesiniz. Bu doyurucu taraf, kuru fasulyenin yükseltilmiş versiyonu gibidir. Mükemmel doku için hem barbunya hem de cannellini fasulyesi ile yapılır ve ardından elma ağacı pastırması, doğranmış soğan, sarımsak, kıyma ve domuz eti ile yüklenir. Kalın, lezzetli sos ile birleştiğinde, bu kovboy çekirdekleri nakavt bir taraftır. Arkadaşların ve ailen onlar için çıldıracak!

Yine de bu sos hakkında konuşmak için bir dakikanızı ayırmam gerekiyor. Uğruna ölünecek bir şey! Temel olarak Sweet Baby Ray’in barbekü sosunu kullandım, ancak daha sonra mükemmel keskin bir tat için hardal, Worcestershire sosu ve elma sirkesi ile süsledim. Kasenizi yalayarak temizlemek isteyeceksiniz. Bir sonraki aile buluşmanız için bu kovboy fasulyelerini deneyin! Söz veriyorum hayal kırıklığına uğratmayacaklar.

Kovboy Fasulyesi Neyden Yapılır?

Tüm bu bileşenlerin kombinasyonu ilahidir. Kovboy fasulyesini gerçekten öne çıkaran şey, sahip olduğu lezzetli, keskin lezzet ve ayrıca kıyma ve domuz pastırması ile doldurulmuş olmasıdır. Pastırma ile yanlış gidemezsin! Kesin ölçümler için aşağıdaki tarif kartına bakın.

 • Domuz pastırması: Ben kalın dilimlenmiş elmalı pastırma kullandım. Sadece en iyi tada sahip! Kovboy fasulyesi gibi doyurucu bir garnitür eklemek için mükemmeldir.
 • Doğranmış soğan: Burada sarı soğan kullandım. Sarı soğanlar keskindir, ancak yumuşaktır, lezzetli garnitürlere eklemek için mükemmeldir.
 • Kıyılmış sarımsak: Mümkünse taze sarımsak kullanın! Kovboy fasulyenize en iyi aromayı verecektir.
 • Dana kıyma: Ben yağsız kıyma kullandım. Bu yemeğin daha yağsız bir versiyonunu istiyorsanız, bunu domuz kıyması veya hatta hindi kıyması ile de değiştirebilirsiniz.
 • çeşniler: Biraz ısı eklemek ve fasulyelerin lezzetini artırmak için kırmızı biber tozu ve tuz ve karabiber karışımı kullandım.
 • Konserve Domuz Eti ve Fasulye: Kilerimizde genellikle bunlardan çok bulunur. Bu kovboy fasulyesi tarifi, onları kullanmak için harika!
 • Fasulye: En iyi doku için burada hem konserve cannellini fasulyesi hem de barbunya fasulyesi kullanıyorum.
 • Barbekü sosu: Sweet Baby Ray’s kullandım. Lezzeti özelleştirmek için sıfırdan da yapabilirsiniz! Tam tarifimi burada bulabilirsiniz.
 • Ek Soslar: Bu kovboy fasulyelerini gerçekten lezzetli yapan şey (bence) lezzetli sos! Bu, lezzetli ve keskinliğin mükemmel karışımı. Barbekü sosuna ek olarak ketçap, sarı hardal, Worcestershire sosu ve elma sirkesi ekledim.

Haydi Yemek Yapalım!

Kovboy fasulyesini seviyorum çünkü yapımı çok kolay. Pastırmanızı pişirdikten sonra yapmanız gereken tüm malzemeleri bir araya getirmek ve 45 dakika fırına atmak! El değmeden yapıldığından, yemeği tamamlamak için biraz lezzetli ev yapımı mısır ekmeği yapmak için zaman ayırabilirsiniz!

 1. Ön Isıtma Fırını, Pişir Pastırma: Fırını 350 dereceye kadar önceden ısıtın. Büyük bir Hollanda fırınında veya ağır tabanlı bir tencerede pastırmayı ekleyin ve gevrek olana kadar pişirin. Oluklu bir kaşıkla çıkarın.
 2. Doğranmış Soğan Pişirin: Altta biraz pastırma yağı bırakın ve soğanı ekleyin. Neredeyse yumuşayana kadar pişirin.
 3. Kıyma Pişirme: Sarımsağı ve kıymayı ekleyin. Kıymayı pembeleşinceye kadar pişirin ve ufalayın. Fazla gresi boşaltın.
 4. Kalan Malzemeleri Ekleyin: Biber tozu, tuz, karabiber, domuz eti ve fasulye, cannellini fasulyesi, barbunya fasulyesi, barbekü sosu, ketçap, sarı hardal, Worcestershire, elma sirkesi ekleyin ve sadece karışana kadar karıştırın.
 5. Pişirin ve servis yapın: 45 dakika fırında pişirin.

Yavaş Tencerede Kovboy Fasulyesi Yapabilir miyim?

Evet! O kadar kolay! Eve gelmek için bu kovboy fasulyelerini yemeye bayılacaksınız. Pastırmanızı, kıymanızı ve doğranmış soğanınızı pişirin, ardından diğer malzemelerle birlikte bir güveç kabına ekleyin ve yüksekte 3 saat veya düşükte 5 pişirin.

Tüm malzemelerin bir tencereye eklendiği 4'lü fotoğraf kolajı.

Daha Fazla Karışım

Kovboy fasulyesi her mevsim için mükemmel bir garnitür. Kışın sıcak, içten ve rahatlatıcıdırlar, aynı zamanda yazın yemek pişirmek için de harikadırlar! Çekirdeklerinizi özelleştirmek için birkaç ekstra lezzet ilavesi.

 • Fasulye ekleyin: Ne kadar çok fasulye çeşidi, o kadar neşe! Beyaz fasulye, siyah fasulye, barbunya fasulyesi veya nohut fasulyesi eklemekten çekinmeyin. Harika bir doku ekliyorlar!
 • Daha tatlı yap: Kovboy fasulyesi, biraz tatlılıkla kesinlikle lezzetlidir. Tatmak için kahverengi şeker, bal veya pekmez eklemekten çekinmeyin!
 • Dumanlı Lezzet Ekle: Kovboy fasulyenizin dumanlı bir tada sahip olmasını istiyorsanız, bir çorba kaşığı Sıvı duman!

Büyük bir servis kaşığıyla kepçelenen kovboy fasulyelerinin yakın çekimi.

Artık Kovboy Fasulyelerini Saklamak

Kovboy fasulyesi yemek artıkları için harikadır. Mikrodalgada ısınmak için mükemmel, hızlı ve kolay öğle yemeği yapıyorlar!

 • Buzdolabında: Kovboy fasulyelerini 4 güne kadar hava geçirmez bir kapta saklayın.
 • Dondurucuda: Hava almayan bir dondurucu poşetinde 3-4 ay saklayın. Yeniden ısıtmadan önce buzdolabında bir gece çözün.

Siyah bir servis kasesinde pişmiş fasulyenin yukarıdan aşağıya görünümü.


 • Fırını 350 dereceye kadar önceden ısıtın. Büyük bir Hollandalı fırında veya ağır tabanlı bir tencerede pastırmayı ekleyin ve gevrek olana kadar pişirin. Oluklu bir kaşıkla çıkarın.

 • Altta biraz pastırma yağı bırakın ve soğanı ekleyin. Neredeyse yumuşayana kadar pişirin.

 • Sarımsağı ve kıymayı ekleyin ve kıymayı pembeleşinceye kadar pişirin ve ufalayın. Fazla gresi boşaltın.

 • Biber tozu, tuz, karabiber, domuz eti ve fasulye, cannellini fasulyesi, barbunya fasulyesi, barbekü sosu, ketçap, sarı hardal, Worcestershire, elma sirkesi ekleyin ve sadece karışana kadar karıştırın.

 • 45 dakika fırında pişirin.hizmet: 4

kalori822kalori (%41)karbonhidratlar91g (%30)Protein46g (%92)Yağ33g (%51)Doymuş yağ12g (%60)Doymamış yağ5gtekli doymamış yağ14gTrans yağ0,5gKolesterol124mg (%41)Sodyum3179mg (%132)Potasyum1616mg (%46)Lif15g (%60)Şeker32g (%36)A vitamini939iç ünite (%19)C vitamini10mg (%12)Kalsiyum193mg (%19)Ütü8mg (%44)

Tüm beslenme bilgileri, üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına düşen porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs Akşam yemeği, öğle yemeği, Garnitür

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelime kovboy kuru fasulye, kovboy fasulyesi, kovboy fasulyesi tarifi

Leave a Reply

%d bloggers like this: