Paris’te iki atölye, Haziran 2017

Gidiyor Paris Yeniden!

Yetenekli Fransız yemek stilisti ve fotoğrafçısıyla tekrar bir araya geldiğim için çok mutluyum. Sandra Mahut için iki Haziran başında 3 günlük atölye çalışmaları Paris, Fransa.

Üç günlük yaratıcılık, stil ve fotoğrafçılık, harika yemekler ve Fransız başkentini keşfetmek için bize katılın.

İki zaman seçeneği vardır:

– Atölye #1: 4 – 6 Haziran 2017

– Atölye #2: 7-9 Haziran 2017

Sandra ve ben, Paris’teki harika bir şekilde hazırlanmış stüdyosunda enfes uygulamalı yemek ödevleri ile size yemek stili ve fotoğrafçılığı hakkında temel bilgileri öğreteceğiz (Sandra’nın bir sürü aksesuarı, aksesuarı ve yüzeyleri var arkadaşlarım!) Sizi Paris’te bizimle gezmek, büyülü şehrin özel köşelerini keşfetmek için oda – Sandra 10 yılı aşkın bir süredir Paris’te stilist olarak yaşadı ve çalıştı, bu yüzden yerel olarak deneyimi gerçek bir bonus!

Çalıştaydan bir örnek

1.gün: Sağlıklı bir organik kahvaltının tadını çıkarmak için eşsiz bir Paris restoranında başlayın ve buluşun. Bir geleneksel keşfedin Marché (çiftçi pazarı) ve günün yemek seansı için kullanılacak malzemeleri alın. Stüdyoda öğle yemeğinin tadını çıkarın ve glütensiz bir yemek kursu eşliğinde tam bir uygulamalı rehberli stil ve fotoğrafçılık seansı yapın.

2. gün: Günü Sandra’nın stüdyosu ile evi arasında, kahvaltı, öğle yemeği ve şarap ve mezeler içeren bir aperatif dinetoire (Sandra’nın bahçesinde, hava müsait olduğunda) ile geçirin. Çeşitli yiyecekler ve çiçeklerle belirli bir masa düzeni atamasıyla tam gün fotoğraf çekimi sırasında doğal ışığı yönetme hakkında bilgi edinin.

3 gün: Eşya koleksiyonunuzu ve alışveriş listenizi genişletmek için Paris’in özel köşelerini keşfedin. Paris’te benzersiz bir neo bistroda yenilikçi yemeklerin tadını çıkarın. Bir post prodüksiyon Lightroom ve Photoshop oturumuyla fotoğraflara nasıl rötuş yapacağınızı öğrenin.

Etkinlikler hava ve müsaitlik durumuna bağlı olarak değişebilir.

Çalıştayın maliyeti, 1500 ABD Doları 3 gün boyunca ve limit 8 katılımcı olarak belirlenmiştir (SLR kamera gereklidir).

O içerir:

– Yemek stili ve fotoğrafçılığı hakkında pratik yapmak ve daha fazlasını öğrenmek için profesyonel bir yemek stilisti ve fotoğraf stüdyosunda geçirilen 3 gün

– 1 Lightroom ve Photoshop Post prodüksiyon oturumu

– 1 glütensiz yemek kursu

– Her hevesli yemek stilisti için değerli Paris mağazalarında tur

– Geleneksel bir Paris Marché (pazar) turu

– Gün içerisinde çeşitli aktivitelerimiz arasında ulaşım

– Eşsiz bir zarafete sahip organik bir Paris restoranında 1 kahvaltı

– Sandra’nın evinde 1 kahvaltı

– Yenilikçi mutfaklı neo bistroda 1 öğle yemeği

– Stüdyoda ve Sandra’nın evinde 2 öğle yemeği (hava müsait olduğunda bahçede)

– 1 aperatif yemek odası şarap ve meze ile parmak gıdalar

Uçak bileti, konaklama ve stüdyoya gidiş ve dönüş ücrete dahil değildir. Sandra’nın stüdyosu şurada yer almaktadır: Bagnolet yakınında 20. bölge Paris’te.

Bunun bir olduğunu unutmayın iade yapılmaz atölye ücretinin tamamı kayıt sırasında ödenecektir, bu nedenle kayıt yaptırmadan önce katılabileceğinizden emin olun. Atölyeyi iptal etmek zorunda kalmamız gibi olası bir durumda, tam bir geri ödeme alacaksınız.

İlgileniyorsanız, lütfen bea@latartinegourmande.com adresinden bana e-posta gönderin ve katılmak istediğiniz çalıştayın tarihlerini belirtin.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Leave a Reply

%d bloggers like this: