Kolay Bayraklı Kek Tarifi | Tarif Eleştirmeni

Bu web sitesi, size tarifler sağlayabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı okuyun.

Var var 4 Temmuz’u bu şenlikli, taze ve lezzetli bayrak pastasıyla kutlamak için! Çok basit ve kolay, yine de kolayca gösterinin yıldızı!

Yemeğimin herhangi bir partinin dekoruyla eşleşmesini kesinlikle seviyorum! Kırmızı, beyaz ve mavi bir buluşmaya ev sahipliği yapıyorsanız, bu havai fişek pastasını, bu çok meyveli cheesecake salatasını ve bu lezzetli kekleri denemelisiniz!

Çilek, krem ​​şanti ve yaban mersini ile Amerikan bayrağı gibi görünmesini sağlayan dikdörtgen bir pastanın üstten görünümü.

Bayrak Pastası nedir?

Pekala, bu cevap kolay olacak! Bayrağa benzeyen bir pasta. Bu kadar! Üzerine rengi oluşturmak için lezzetli ve taze yaban mersini ve çilek kullandım. Daha sonra krem ​​şanti ile karıştırıp beyaz kekin üzerine döküyoruz. O zaman kendinize şenlikli ve lezzetli bir tatlı aldınız!

Dört Temmuz’u seviyorum çünkü bu aile, havai fişekler ve GIDA. Ve benim dünyamda, yemeğimi duruma uygun hale getirmeyi seviyorum, bu yüzden bu yılın 4 Temmuz’u için bu bayraklı pastayı yapmak hiç de kolay değil! Ayrıca, bu özel tarifte beyaz kek kutusu karışımı kullanılıyor, bu da onu daha da kolaylaştırıyor! Bu güzel pasta ile misafirlerinizi etkileyin. Kesinlikle ilk yenilecek şey olacak!

Bayrak Pastasındaki Malzemeler

Bir kutu kek kullanmak ve hepsini süslü yapmak, bir tatlı yapmanın en iyi yoludur! Bundan daha basit olamaz. Bu tarifte sadece birkaç malzeme kullanılıyor. Kesin ölçümler için gönderinin altındaki tarif kartına bakın.

 • Beyaz kek karışımı: Muhtemelen biraz yumurta ve yağa ihtiyacınız olacak. Sadece devam edin ve bunu paketin üzerindeki talimatlara göre hazırlayın.
 • Çırpılmış Tepesi: Genelde soğuk kırbaçımı önceden alırım ve buzunun çözülmesi ve gitmeye hazır olması için buzdolabımda saklarım.
 • Yaban mersini: Taze yaban mersini sadece lezzetli bir tat getirmekle kalmaz, aynı zamanda 4 Temmuz için çok önemli olan o derin lacivert rengi de getirir!
 • Çilekler: Bunlar çok güzel görünüyorlar ve dilimler halindeler ve hepsi bayrak pastasındaki şeritler gibi sıralanmışlar.
 • Toz şeker: Bu pastayı biraz pudra şekeri ile toz haline getirin! Ekstra süslü görünmesini sağlayan son rötuşlar!

Bayrak Pastası Nasıl Yapılır?

4 Temmuz tatili için kolay ve lezzetli bir pasta arıyorsanız, artık aramanıza gerek yok! Bu, kısa sürede ortaya çıkıyor ve herkesin saniyeler içinde sormasını sağlayacak!

 1. Pastayı pişirin: Beyaz pastayı kutunun üzerindeki talimatlara göre pişirin, hamuru bir fırın tepsisine koyun. 9×13 tava. Kekin içine kürdan batırdığınızda hazır ve temiz çıkıyor! Fırından çıkardıktan sonra tamamen oda sıcaklığında soğumaya bırakın.
 2. Çırpılmış tepesi ekleyin: Çözülmüş çırpılmış tepesi kabının yarısı ile üst.
 3. yaban mersini sıralayın: Sol üst köşede, bayrağın yıldız bölümünü oluşturmak için yaban mersini kullanın.
 4. Çizgileri yapın: Pastanın geri kalanında üstten başlayıp altta biten beş kırmızı şerit oluşturmak için çilekleri kullanın.
 5. Boru: Bir hamur torbasıyla, çilek sıraları arasındaki boşluklarda dört beyaz çizgiyi borulamak için kalan çırpılmış tepeyi kullanın.
 6. Servis: Hemen servis yapın.
Pastayı nasıl süsleyeceğinizi gösteren yakın plan çekimleri gösteren 4 resim.

Varyasyonlar

Yaban mersini veya çilek senin işin değilse, devam et ve bu bayrak pastasını değiştir! Çilek yerine ahududu kullandığımda çocuklarım buna bayılıyor. Veya yaban mersini yerine böğürtlen. Farklı bayraklarla kutlamak için pastayı da değiştirebilirsiniz! Bu, ihtiyacınız olan herhangi bir kutlamaya biraz şenlik eklemenin çok kolay bir yolu!

Bayrak pastasının üstten görünüşü.

Zamanından Önce Yapabilir miyim?

Evet! Kim gerçek tatilde yemek pişirmek ister? Bu bayrak pastası, ihtiyaç duymadan bir gün öncesine kadar yapılabilir. Servis yapmadan hemen önce çırpılmış malzemeyi veya meyveyi koymayın.

Gümüş bir pasta sunucusuyla servis edilen bir dilim pastanın yandan görünüşü.

Artıklar Nasıl Saklanır

Bu bayrak pastası lezzetli yemek artıkları yapar! Tabi eğer herhangi birine sahip olacak kadar şanslıysanız! Yaptıktan sonra birkaç gün tadını çıkarabilmeniz için bunu nasıl saklayabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır!

 • Buzdolabında: Herhangi bir arta kalanları buzdolabında saklayabilirsiniz. Hava geçirmez bir kapta saklayın ve yaklaşık 3 gün sürecek!
 • Dondurucuda: Bunu daha sonra dondurmak istiyorsanız, tamamen yapabilirsiniz! sonra pastayı pişirin ve çırpılmış malzemeyi ekleyin (meyveyi değil). Yaklaşık 4 ay saklayabilirsiniz. Buzdolabınızda çözülmesine izin verin ve yemeden hemen önce meyve soslarını ekleyin!

Çatallı bir tabakta bir dilim kek.


 • Beyaz keki 9×13 tava kullanarak kutunun üzerindeki talimatlara göre pişirin. Tamamen soğumaya bırakın.

 • Çözülmüş çırpılmış tepesi kabının yarısı ile üst.

 • Bayrağın yıldız bölümünü oluşturmak için sol üst köşede yaban mersini kullanın.

 • Pastanın geri kalanında üstten başlayıp altta biten 5 kırmızı şerit oluşturmak için çilekleri kullanın.

 • Çilek şeritleri arasındaki boşluklarda dört beyaz çizgiyi borulamak için kalan çırpılmış tepeyi kullanın.

 • Hemen servis yapın.Hizmet: 12

kalori228kalori (%11)karbonhidratlar47g (%16)Protein3g (%6)Yağ4g (%6)Doymuş yağ2g (%10)Doymamış yağ0,3gTekli doymamış yağ1gTrans yağ0,2gKolesterol6mg (%2)Sodyum328mg (%14)Potasyum107mg (%3)Lif1g (%4)Şeker26g (%29)A vitamini73 (%1)C vitamini14mg (%17)Kalsiyum142mg (%14)Ütü1mg (%6)

Tüm beslenme bilgileri üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs Tatlı

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelime Kek ile ilgili şikayetler

Leave a Reply

%d bloggers like this: