Kahvaltı Şarküteri Tablası | Tarif Eleştirmeni

Bu web sitesi, size tarifler sunabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı oku.

Ailenizi veya misafirlerinizi dünyanın EN ŞİRİN kahvaltılık şarküteri tahtasıyla uyandırın! Herkesin en sevdiği waffle, krep, simit, meyve ve kalbinizin arzu ettiği tüm yozlaşmış soslardan oluşan kahvaltı hoşgörüsü ile dolu.

Meyveler, muzlar, şuruplar ve en sevdiğiniz kahvaltı malzemeleri tek bir yerde! Her şeyden biraz almamak zor olacak ama bu bir şarküteri tabağının en güzel yanı. Bu tahtayı bazı lezzetli kahvaltı tarifleriyle servis etmek istiyorsanız, sizi korudum! Kahvaltı güvecimi, bu harika çırpılmış yumurtaları deneyin ve tabii ki pastırmayı da unutmayın!

Tahtanın yanına serpiştirilmiş meyve ile kahvaltı şarküteri tahtasının havai görünümü.

En Şirin Kahvaltılık Şarküteri

Bu kahvaltı şarküteri tabağının sevimli düzenlemesi ile sabah saati DAHA TATLI hale geliyor. Renkler ve dokularla dolup taşan, yenemeyecek kadar güzel ama söz veriyorum, misafirleriniz onu karşı konulamaz bulacak.

Mağazadan satın alınan malzemeleri satın almak kolaydır, ancak bu kahvaltılık şarküteri tahtası, ızgarada pişirilmiş taze sıcak krepler ve waffle’larla en iyisidir! Ailenizin ev yapımı lezzetleri tatması, uyanmanızı çok özel kılıyor! Büyükannemin kreplerinden, bu Belçika waffle’larından bir yığın yapın ve onlara ŞİMDİYE kadarki en muhteşem ev yapımı şurupla servis yapın!

Önce Krep, Waffle ve Simit Gelir

Bu kahvaltılık şarküteri masası için bulduğum fikirler bitmedi! Kahvaltıda yemeyi sevdiğiniz her şey sofranıza gelebilir ama ben geleneksel gözleme ve waffle yapmayı tercih ettim. Sadece mini boyutlu ürünler servis ettiğinizde, karşı konulamaz olduğu için kalabalığın çılgına döndüğünü unutmayın! Mini pankek yapmak için 1 yemek kaşığı pankek hamuru kullanın.

Kahvaltılık Şarküteri Tabağı İçin Malzemeler

Topingler, bu kahvaltı şarküteri panosunun en iyi kısmı! Süslemek için pek çok fikir var ve her seferinde onları değiştiriyorum. Çocuklar ve yetişkinler, krepleri ve waffle’ları için kendi malzemelerini seçmeyi severler. Tüm tatlı soslar tek bir yerde…misafirleriniz TÜMÜNÜ denemek isteyecek! Herkesin neyi seçtiğini görmek çok eğlenceli ve daha fazlası için geri gelmeye devam edecekler.

 • beyaz çikolata parçaları
 • Yarı tatlı çikolata cipsleri
 • Kurabiye veya Bisküvi Tereyağı
 • Nutella
 • Krem şanti
 • Akçaağaç şurubu

Soslar için Daha Fazla Fikir

Pankek ve waffle’ların en güzel yanı, onlara bol malzemeyle servis yapabilmenizdir. Topingler onları daha da lezzetli hale getiriyor! İşte bu kahvaltılık şarküteri masasına mükemmel bir şekilde uyacak birkaç fikir daha.

 • Fındık: Cevizler veya cevizler, kreplerde lezzetli tatlı ve tuzlu bir ikramdır ve harika bir doku katar.
 • Krem peynir: Simitlerin üzerine çilekli krem ​​peynir kahvaltı tabağınıza çok yakışacaktır.
 • şuruplar: Çeşitlilik kattığı için kahvaltı tabağınıza karamel şurubu veya hindistancevizi şurubu eklemeyi deneyin.
 • Reçeller: Kreplerinizin üzerine şeftali veya ahududu gibi meyveli bir reçel sürün.
 • Fıstık ezmesi: Kreplerin üzerine sürmek için biraz fıstık ezmesi ekleyin veya waffle’ların üzerine eritip gezdirin…MMMM!

Kahvaltıda Taze Meyve Ekleyin

Sağlıklı ve besleyici olduğu için özellikle kahvaltılık şarküteri tabağına taze meyve eklemeyi seviyorum. Sabah ilk iş biraz sulu, taze meyve yemek güzel. Besleyici meyveler eklemeyi seviyorum çünkü kahvaltı günün en önemli öğünüdür! Çilekler her zaman ilk gidenlerdir, bu yüzden fazladan olduğundan emin olun!

 • Muz
 • Böğürtlenler
 • Yaban mersini
 • Çilekler
 • Ahududu
Kahvaltı şarküteri panosundaki krep, waffle ve simitlerin yakından görünümü. Kreplerin etrafına rengarenk meyveler ve Nutella serpilir.

Şarküteri Tablanızı Bir Araya Getirmenin Adımları

Yakında her durum için şarküteri tahtaları yapacaksınız! Bir kahvaltılık şarküteri tabağı hazırlamanın en kolay yolu, bu birkaç basit adımı takip etmektir! Çok eğlenceliler ve olasılıklar sonsuz. Bu gönderideki ek fikirlerime göz atın ve başlayın! Çok güzel ve sabaha iyi başlamanın en iyi yolu!

 1. Krep, Waffle ve Simitleri Yerleştirin: Büyük bir ahşap tahta üzerine krepleri, waffle’ları ve simitleri ekleyin.
 2. Kase Sosu Ekleyin: Ekle küçük kaseler kurabiye yağı, Nutella, çırpılmış krema ve akçaağaç şurubu.
 3. Çikolata Parçacıkları ve Tereyağı ekleyin: Ardından, çikolata parçaları ve tereyağı yığınlarını dağıtın.
 4. Boşlukları Meyve İle Doldurun: Tahtada eklenen renk güzel olduğu için boş alanları meyve ile doldurun.
Çırpılmış krema, Nutella ve meyveyi kapatın.

Kendi haline getir!

Daha önce de söylediğim gibi, bir kahvaltılık şarküteri ile ilgili en iyi şey, onu kendiniz yapmanızdır! Bunu eğlenceli ve yaratıcı hale getirmek için kullanabileceğiniz bazı fikirler. Ona bir tema vermeyi veya tatil için yapmayı seviyorum çünkü partiler için her zaman harikadır. Kasabada misafirlerim olduğunda da hizmet etmeyi seviyorum.

 • Şekilleri Kullan: Kreplerden farklı şekiller yapmak için çerez kesiciler kullanmayı seviyorum. Tahtanızda portakal veya ananas kullanıyorsanız meyve şekillerini kesin. Görsel olarak güzel ve eğlenceli hale getirmek için meyveyi eğlenceli şekillerde sergilemeyi seviyorum!
 • Mevsimsel yap: Bu kahvaltı tabağını tüm yıl boyunca servis edin! Bir kış veya yaz kahvaltı tahtası oluşturun ve mevsimlik malzemelerle servis yapın. Panonuzu mevsime uygun şekilde dekore etmek de eğlencelidir. Bir Noel kahvaltısı şarküteri için tahtaya pudra şekeri serpmeyi seviyorum. Çocuklar onu SEVİYOR!
 • Bir Tema Verin: Herhangi bir tatil veya buluşma için bir kahvaltı şarküterisi eğlencelidir! Cinco De Mayo için Meksika kahvaltısı ürünleri servis edin. Veya 4 Temmuz için kırmızı, beyaz ve mavi bir tema yapın.
 • Bir Kahvaltıdan Daha Fazlası: Kahvaltı yemekleri gün boyu favori! Bu kahvaltı şarküteri panosu, brunch için mükemmel olurdu. Tatlı olarak ve hatta akşam yemeklerinde servis etmek için de lezzetlidir. Bir kız gecesi için yaptım ve herkesin FAVORİ’si oldu!
 • Lezzetli Yapın: Kahvaltı tabağınıza et, peynir veya yumurta ekleyin. Konuklarınıza seçenekler sunduğu için protein eklemek harikadır!

Nutella'nın arka planda malzemelerle bir gözleme üzerine yayılmasının yakından görünümü.


 • Büyük bir ahşap tahta üzerine krepleri, waffle’ları ve simitleri ekleyin.

 • Küçük kaseler halinde kurabiye yağı, Nutella, çırpılmış krema ve akçaağaç şurubu ekleyin.

 • Ardından, çikolata parçaları ve tereyağı yığınlarını dağıtın.

 • Boş alanları meyvelerle doldurun.hizmet: 15

kalori115kalori (%6)karbonhidratlar16g (%5)Protein1g (%2)Yağ5g (%8)Doymuş yağ3g (%15)Doymamış yağ0.2gtekli doymamış yağ1gTrans yağ0.02gKolesterol2mg (%1)Sodyum17mg (%1)Potasyum150mg (%4)Lif2g (%8)Şeker12g (%13)A vitamini43iç ünite (%1)C vitamini12mg (%15)Kalsiyum28mg (%3)Ütü1mg (%6)

Tüm beslenme bilgileri, üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına düşen porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs Sabah kahvaltısı

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelime kahvaltılık şarküteri, şarküteri büfesi

Leave a Reply

%d bloggers like this: