Hava Fritözü Hash Browns | Tarif Eleştirmeni

Bu web sitesi, size tarifler sağlayabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı okuyun.

Dakikalar içinde mükemmel şekilde pişirilen bu fritöz hash browns ile sabahları kolaylaştırın! Çıtır çıtır, altın rengi ve en sevdiğiniz hash browns gibi tatmak için terbiyeli.

Her zaman, bu hava fritözleri gibi sabahlarımı çocuklarımla daha yumuşak hale getirmenin hızlı ve kolay yollarını arıyorum. Önceden yapılabilecek başka favori tariflerim var. Bu harika kahvaltı güvecini veya bu kolay tarçınlı ruloları deneyin. Ayrıca hafta boyunca tadını çıkarmak için büyük bir ev yapımı gözleme karışımı hazırlamayı da seviyorum.

Ten rengi bir tabakta kızarmış kahvelerin üstten görünümü fotoğrafı. Kenarları süslenmiş dilimlenmiş bütün çilekler.

Hava Fritözü Hash Browns Nedir?

Bazen hash browns üzerinde o gevrek altın dış kabuğu elde etmek zor olabilir. Cevap fritözdür ve mükemmel çıktılarımıza şaşıracaksınız. Çocuklarım her zaman bu kızarmış kaşarlar için yalvarıyor ve patatesli patateslerin baharatlı lezzetini ve dokusunu seveceksiniz.

Patates içeren herhangi bir tarif benim evimde başarılıdır! Zuppa Toscana çocukların her zaman gözdesi olmuştur, ancak bu nefis İrlanda patatesleri evimizin yeni favorisi. Patates kızartması yapmak için hava fritözünü kullanmayı da seviyorum.

Hava Fritöz Hash Browns için Malzemeler

Bu hava fritözleri sadece birkaç malzeme alır ve kahvaltınız için mükemmel bir garnitürdür. Dondurulmuş kaşar stoklamayı seviyorum çünkü bunları haftanın her sabahı kahvaltıda yapabilirim. Ve zaten baharat dolabınızda bulunan birkaç baharatla, bunlar hiç de zahmetsiz!

 • Dondurulmuş Hash browns: Dondurulmuş kaşar herhangi bir markette bulunabilir.
 • Baharat tuzu: Harika lezzet katan baharat karışımı ile önceden hazırlanmış baharatlı tuz!
 • Biber: Karabiber, yemeklere lezzet katmak için.
 • Zeytin yağı spreyi: Zeytinyağı, bu harika gevreklerin kızarmış kaşarlara eklenmesine yardımcı olur. Yapışmaz herhangi bir pişirme spreyi işe yarar!

Hava Fritöz Hash Browns Nasıl Yapılır

Bu tarifi yapmak daha kolay olamazdı! Sadece onları hava fritözüne atın ve uzaklaşın. Artık pişirmek ve gevrekleşmek için soba tavasında kızarmış patateslerinizi kızartmak yok. Bu tarifi sevmeye hazır olun çünkü bir daha asla başka bir şekilde kızarmış kaşar yapmak istemeyeceksiniz.

 1. Mevsim: Haşlanmış kahveleri tepsinizin dibine yayın. fritöz tek bir kat halinde sepete koyun, ardından baharat tuz ve karabiber serpin. Zeytinyağı spreyi ile püskürtün çünkü bu onu güzel ve gevrek yapacaktır.
 2. Pişirme: 370 derecede 6 dakika pişirin, ardından hava fritözünü açın ve kızarmış patatesleri çevirin. Zeytinyağı spreyi ile püskürtün ve ardından 5-7 dakika veya üzerleri altın rengi ve çıtır çıtır olana kadar pişirmeye devam edin.
Fritöz sepetindeki pişmiş kızarmış patateslerin üst görüntüsü.

Mükemmel Hash Browns İçin İpuçları

Havalı fritöz hash browns ile başarıya ulaşmak için bazı ipuçları. Doğru olması için bunları birkaç kez yapmak zorunda kaldım. Bu mükemmel netliği elde etmek için kesinlikle bu ipuçlarını aklınızda tutmak isteyeceksiniz.

 • Dondurulmuş Hash Browns: Her zaman dondurulmuş ve önceden rendelenmiş hashbrown kullandığınızdan emin olun. Taze hashbrown’lar ıslak patateslere neden olur!
 • Aşırı Kalabalığa Kalmayın: Haşlanmış kahveleriniz, hava fritözü sepetinde eşit şekilde katmanlanmalıdır. Patateslerin aşırı kalabalık olması onları eşit şekilde pişirmez. Daha büyük bir paket kaşar alırsanız, hepsini aynı anda pişiremeyeceğiniz için toplu olarak pişirdiğinizden emin olun.
 • Çözmeyin: Dondurulmuş patatesleri doğrudan dondurucudan kullanın çünkü önce donmuş patatesleri çözmeniz gerekmez.
 • Çevir: Haşlanmış kahveleri pişirme işleminin yarısında çevirin. Bu, kızarmış patateslerin gevrekleşmesini sağlar, çünkü her iki tarafı da eşit şekilde pişirmeye yardımcı olur, ardından patatesleri çevirmenize yardımcı olması için bir spatula kullanın.
 • Zamanı Ayarla: Diğer markalar farklı şekilde pişirebileceğinden, fritözünüzün pişirme süresini ayarlamanız gerekebilir. Daha uzun süre pişirmeniz gerekiyorsa, istediğiniz gevrekliğe ulaşana kadar 1-2 dakika eklemeniz yeterlidir.

Hava fritözündeki pişmiş hava fritözlerinin yakından görünümü. Bir spatula, kızarmış patateslerin bir kısmını kaldırıyor.

Artıklar Hash Browns

Artık hava fritözü hash kaşarları kolayca yeniden ısıtılabilir ve ertesi gün tadını çıkarabilirsiniz. Karma kahvelerinizi saklamak ve yeniden ısıtmak için aşağıdaki talimatları izleyin.

 • Buzdolabında: Artan kaşarları buzdolabında hava geçirmez bir kapta saklayın.
 • Yeniden ısıtmak için: Fritözünüzü 370 Fahrenhayt dereceye kadar önceden ısıtın. Soğutulmuş patatesleri hava fritözü sepetine koyun ve 5 dakika veya ısınana kadar pişirin. Zevk almak!


 • Haşlanmış kahveleri fritöz sepetinizin altına tek bir tabaka halinde yayın. Baharat tuz ve karabiber serpin. Zeytinyağı spreyi ile püskürtün.

 • 370 derecede 6 dakika pişirin. Hava fritözünü açın ve kızarmış patatesleri çevirin. Zeytinyağı spreyi ile püskürtün ve 5-7 dakika veya üzerleri altın rengi ve çıtır çıtır olana kadar pişirmeye devam edin.Hizmet: 2

hizmet1Fincankalori187kalori (%9)karbonhidratlar40g (%13)Protein5g (%10)Yağ1g (%2)Doymuş yağ0,4g (%2)Doymamış yağ1gTekli doymamış yağ0.03gSodyum1213mg (%51)Potasyum650mg (19%)Lif3g (%12)A vitamini1C vitamini19mg (%23)Kalsiyum25mg (%3)Ütü2mg (%11)

Tüm beslenme bilgileri üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs Sabah kahvaltısı

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelime fritöz, kolay

Leave a Reply

%d bloggers like this: