Grinç Punch | Tarif Eleştirmeni

Bu web sitesi, size tarifler sunabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı oku.

Grinch punch, sadece 4 malzemeyle bir araya gelen bayramlar için eğlenceli ve şenlikli bir içecektir! Bu lezzetli içecek limon ve çilek aromasıyla patlıyor. Herhangi bir Noel yemeğine mükemmel bir ektir!

Tatil yemek listenizi belirledikten sonra sıra içeceklerde! Bu tatil sezonunda denemek için birkaç şenlikli içki tarifi daha var: ev yapımı yumurta likörü, wassail ve crockpot elma şarabı!

Grinch'in dilimlenmiş çilekler ve tatil şekerlemeleriyle süslenmiş bir bardağa yumruk attığı kahraman görüntüsü.

Grinch Punch Tarifi

Herhangi bir tatil partisini aydınlatacak bir içecek arıyorsanız, bu Grinch içeceği en iyi seçimdir! Çocuklarım bu yumruğu SEVİYOR. En sevdikleri Noel ikramlarından biri! İyi haber şu ki, bu lezzetli punç yapmak için sadece 4 basit malzeme gerekiyor. Bu nedenle, çocuklarınız benimki gibiyse ve sizi tüm kış boyunca yapmak için rahatsız ediyorsa, kolaylıkla hazırlayabilirsiniz!

Bu Grinch yumruğu köpüklü, gazlı ve ÇOK ferahlatıcı! Mükemmel renk için Sprite, misket limonu şerbeti ve yeşil Hawai Punch ile yapılmıştır. Karıştırması çok kolay ve sadece birkaç dakikanızı alıyor! Aslında bu, siz Noel yemeğinizi hazırlarken çocukların yapabileceği bir şey! Yemeğinizi tamamlamak için ayrıca tatlı olarak benim Grinch kurabiyelerimi denemeniz gerekecek! Kombinasyon sizi Whoville’e götürecek!

Gerekli Malzemeler

Bu şenlikli Grinch yumruğunu yapmak için sadece 4 malzemeye ihtiyacınız var! Çok basit ama çocukları (ve yetişkinleri) çılgına çevirecek! Tüm ölçüler için aşağıdaki tarif kartına bakın.

 • Havaili Yumruğu: Mükemmel Grinch rengi için yeşil Hawai Punch kullandım. Yeşil Hawaiian Punch, çok canlandırıcı olan kivi çileği aromasıdır! Hawaiian Punch’ın bu lezzetini bulamıyorsanız, bu yeşil rengi elde etmek için limonlu Kool Aid de kullanabilirsiniz.
 • karakter: Bu içeceği hoş ve köpüklü yapmak için. Ayrıca 7-UP veya zencefilli gazoz kullanabilirsiniz! Bu içeceğin çok şekerli olmasını önlemek için her zaman diyet veya sıfır şekerli soda kullanırım.
 • Kireç Şerbeti: Bence, Grinch’in yumruğunu bu kadar iyi yapan da bu. İçeceği kremsi, köpüklü yapar ve lezzetli misket limonu aroması verir! Hawaii Punch’ı ve dilimlenmiş çileklerle birleştiğinde, bu Grinch punch’ı damak tadınıza hitap edecek. Grinch punçunuzun daha kremamsı olmasını istiyorsanız, onun yerine vanilyalı dondurma kullanabilirsiniz. Bu, tadı daha çok bir şamandıra gibi yapacaktır.
 • Çilekler: İçeceğinizde taze çileklerle gerçekten yanlış gidemezsiniz. Biraz daha Noel neşesi katmak için onları kalp şeklinde kestim!

Boozy Grinch Punch Nasıl Yapılır?

Bu Grinch içeceği alkolsüzdür ve çocuklara uygundur, ancak yetişkinler için bir sürahi yapmak istiyorsanız, biraz votka, rom eklemekten çekinmeyin veya Sprite’ı prosecco veya şampanya ile değiştirin.

Grinch Yumruğu Nasıl Yapılır?

Bu yeşil yumruk tarifi, bir sonraki Noel partiniz için mükemmel! Karıştırmak sadece 5 dakika sürer. Çift parti yapmak isteyebilirsiniz, bu şeyler ne zaman yapsam hızlı gidiyor. Direnmek için çok canlandırıcı!

 1. Hawaiian Punch ile Başlayın: Bir sürahiye veya büyük panç kasesine, soğutulmuş yeşil Hawaii pançını ekleyin.
 2. Soda ekleyin: Sprite veya limonlu sodayı karıştırın.
 3. Şerbet ekleyin: 4-5 top yeşil şerbeti sürahiye atın.
 4. Dilimlenmiş Çilek İle Bitirin: Çilek kalp dilimleri ile süsleyin.
 5. Servis: Bardaklara dökün ve tadını çıkarın! İsterseniz bardakları eğlenceli Noel şekerlemeleriyle süsleyin.
3'lü punch kolajı hazırlanıyor.

Bardaklarınızı Süslemek

Bu tatil sezonunda misafirlerinizi gerçekten etkilemek için bardaklarınızı süslemeyi deneyin! Servis yapmadan hemen önce, bir bardağın kenarını mısır şurubuna batırın, ardından kırmızı zımpara şekerine, yeşil zımpara şekerine veya tatil serpintileri!

Büyük bir cam sürahide yeşil yumruk.

Artıkları Depolamak

Bu Grinch yumruk en iyi hemen servis edilir. Bu şekilde, şerbet güzel ve köpüklü olur ve gazoz hala mükemmel miktarda köpürür. Buzdolabında uzun süre dayanır hava geçirmez sürahi yaklaşık 2 saat. Ne kadar uzun süre oturursa, soda düzleşebilir.

Bir bardakta servis edilen Grinch punçunun yukarıdan aşağıya görünümü, kenarları çilek ve şekerlemelerle süslenmiş. Bardakta yeşil ve beyaz girdaplı bir pipet var.


 • Büyük bir sürahiye, soğutulmuş yeşil Hawai yumruğunu ekleyin.

 • Sprite veya limonlu sodayı karıştırın.

 • 4-5 top yeşil şerbeti sürahiye atın.

 • Çilek kalp dilimleri ile süsleyin.

 • Bardaklara dökün ve tadını çıkarın! İsterseniz bardakları eğlenceli Noel şekerlemeleriyle süsleyin.hizmet: 10

servis1Fincankalori133kalori (%7)karbonhidratlar33g (%11)Protein0.4g (%1)Yağ0.3gDoymuş yağ0,05gDoymamış yağ0.1gtekli doymamış yağ0.02gKolesterol0,004mgSodyum18mg (%1)Potasyum215mg (%6)Lif1g (%4)Şeker29g (%32)A vitamini4iç üniteC vitamini10mg (%12)Kalsiyum20mg (%2)Ütü0.3mg (%2)

Tüm beslenme bilgileri, üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına düşen porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs İçecek

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelime 5 dakika, yılbaşı kokteyli, Grinch Punch, Çocuklara uygun, alkolsüz yılbaşı kokteyli

Leave a Reply

%d bloggers like this: