Futbol Şarküteri Panosu | Tarif Eleştirmeni

Bu web sitesi, size tarifler sağlayabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı okuyun.

Bu futbol şarküteri tahtası, herhangi bir oyun gününüz veya bagaj kapısı partileriniz için mükemmel! Herkesin seveceği mükemmel parmak yiyeceklerle dolu ve bunu futbol sezonunda tekrar tekrar yapacaksınız!

Bu şarküteri tahtası gibi mezeler futbol sezonunun olmazsa olmazı! Elinizde bulundurmak veya bu partilere getirmek için favorilerimden birkaçını daha denemek istiyorsanız, o zaman bu Tay Glazed Chicken Wings, bu lezzetli (ve kolay!) 5 Minute Million Dollar Dip veya bu Pastırma ile Jalapeño Poppers ile başlayın!

Bir futbol şarküteri panosunun üstten görünümü.

Bir partiye ev sahipliği yapıyorsanız, bir Super Bowl partisine gidiyorsanız veya sadece evinizin rahatlığında maçı izliyorsanız, yemeğin bir zorunluluk olduğunu bilirsiniz. Sonuçta… bu yüzden bu tür partilere katılıyorum. Oyunlar yüzünden değil, GIDA yüzünden! Bu futbol şarküteri tahtası, misafirlerinizin seveceği tüm lezzetli atıştırmalıklara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda iyi görünüyor.

En sevdiğim kısım ve bu tahtanın yıldızı futbol topu şeklindeki peynir topu. Öne çıkıyor ve yapımı çok kolay. Şarküteri panolarını seviyorum çünkü şeyleri kalabalığınızın veya ortamınızın ihtiyaçlarına göre kolayca değiştirebilirsiniz. Daha fazla sebze, meyve, patates kızartması ve kanat ekleyin… Neyi seviyorsanız, bu futbol şarküterisini tam olarak hayal ettiğiniz gibi yapın!

Tarif Eleştirmen Önerisi

Büyük Dikdörtgen Şarküteri Tabağı

17x 12 İnç Ahşap Servis Tahtası

Bu kesme tahtası, şarküteri ve peynir tahtalarınızı sergilerken mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Bu futbol şarküteri tahtası, cheeseball nedeniyle sadece futbol temalı! Bu panoda mükemmel bir odak noktası oluşturur ve misafirleriniz buna bayılacak. Mağazadan satın alınan bir peynir topunu kullanabilir veya sıfırdan bir top yapabilirsiniz. Peynir topları, bunun gibi sıradan bir tahtada bir zorunluluktur çünkü tahtadaki tüm malzemelerle birlikte giderler!

Bu futbol için sevdiğiniz herhangi bir cheeseball’u kullanabilirsiniz, ancak bu Beef Chip Cheese Ball’u veya bu Bacon Ranch Cheese Ball’u kullanmayı seviyorum. Bir futbol topuna dönüştüğünde, birkaç dilim pepperoni ile kaplayın. Ardından, futbol bağcıklarının o görünümünü elde etmek için biraz mozzarella peyniri dilimleyebilirsiniz!

Dips Ekleme Zamanı!

Bu futbol şarküteri tahtasında (veya herhangi bir şarküteri tahtasında) dipsler ÇOK önemlidir! Kaselerde oldukları için sadece görsel olarak ilginç bir şey eklemekle kalmazlar, aynı zamanda farklı renk ve dokulardır. Artı, sebzelerin için daldırma ihtiyacın var (endişelenme, sonra onlar gelir!)

İşleri basit tutmak için bu tahtada humus ve ahır sosu kullandım. Dışarıdaki her sebze, cips ve krakerle giderler ve evrensel olarak herkes tarafından sevilirler! Genişletmek istiyorsanız, biraz fasulye sosu ile biraz tortilla cipsi eklemeyi deneyebilirsiniz, belki lezzetli bir Ispanak Dip! Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre değiştirin. Bu futbol şarküteri panosunun en iyi yanı bu!

Futbol peynir topunun nasıl yapıldığını ve sebzeleri, cipsleri ve peynirleri tahtaya nasıl ekleyeceğinizi gösteren 6 resim.

Sıradaki Sebzeler

Bu futbol şarküteri tahtasına sadece sağlıklı oldukları ve güzel bir renk kattıkları için değil, aynı zamanda daldırma için mükemmel oldukları için sebzeler eklemeyi seviyorum! Hemen hemen her daldırma ile giderler ve tahtanın taze görünmesini sağlarlar. Tahtam daha küçük olduğu için sebzelerimi minimumda tuttum, ancak sebzelerin her zaman genişlemek ve tahtaya yenilerini eklemek için harika bir yer olduğunu düşünüyorum.

 • havuç çubukları
 • Dilimlenmiş salatalık
 • Kereviz

Bu tahtada bazı klasik sebzelerle işleri basit tuttum. Ancak tahtanızı büyütmek istiyorsanız veya elinizde bu sebzeler yoksa, brokoli, karnabahar, bezelye, biber veya renk katan ve lezzetli olan diğer çiğ sebzeleri kullanabilirsiniz!

Futbol şekilli peynir topunun yakın çekimi.

Son olarak… Ekmek, Et ve Peyniri Ekleyin!

Tahtanın bu kısmı benim favorim çünkü bunların bu futbol şarküteri tahtasındaki her şeyle uyumlu olmasını seviyorum! Cipsleri çiftliğe batırın ve peynir topunu biraz ekmek veya krakerle yiyin. Mini bir sandviç yapmak için peyniri etin üzerine istifleyin! Bu üç öğe olmadan bir şarküteri panosuna sahip olamazsınız!

 • taş ekmek
 • krostini ekmeği
 • trisküvi üçgenler
 • Fırfırlar Cips
 • tuzlu kraker
 • Çedar peyniri
 • Salam

Yine tahtadaki diğer tüm malzemeler gibi bu önerileri alıp benimki gibi yapabilir veya değiştirebilirsiniz. Seçtiğim ekmek ve krakerleri seviyorum çünkü hepsinin tadı ve dokusu çok farklı. Kaşar peyniri ve salam kullanmayı tercih ettim çünkü bunlar herkes tarafından çok seviliyor! Ancak Prosciutto gibi biraz daha et eklemekten çekinmeyin. Veya Colby jack, manchego veya gruyere gibi bazı ek peynirler ekleyin.

Şarküteri tahtasındaki humusa batırılan bir dilim krostini.

Bu futbol şarküteri panosundaki her şeyi nasıl düzenleyeceğinizi bilmek, gerçekten onu zirveye çıkaran kısımdır. Bu talimatları izleyin ve eşyaları yerleştirdiğiniz sıra ve tahtanız muhteşem olacak!

 1. Peynir topunu futbol topuna dönüştür pano. Biberle doldurun ve parmesan peynirini futbol topunun dikişi gibi görünecek şekilde kesin.
 2. Dipleri tahtaya yerleştirin. Ardından sebzeleri ve peyniri ekleyin. Son olarak, tahtayı ekmek, cips, simit ve kraker ile doldurun.


 • Peynir topunu tahtada bir futbol topuna dönüştürün. Biberle doldurun ve parmesan peynirini futbol topunun dikişi gibi görünecek şekilde kesin.

 • Dipleri tahtaya yerleştirin. Ardından sebzeleri ve peyniri ekleyin. Son olarak, tahtayı ekmek, cips, simit ve kraker ile doldurun.Hizmet: 12

Tüm beslenme bilgileri üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs Meze, Garnitür

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelime şarküteri tahtası, futbol şarküteri tahtası

Leave a Reply

%d bloggers like this: