ev yapımı balkabağı turtası baharatı | Tarif Eleştirmeni

Bu web sitesi, size tarifler sağlayabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı okuyun.

Ev yapımı balkabağı turtası baharatı, sonbaharın vazgeçilmez baharatıdır! Tarçın, zencefil, yenibahar ve hindistan cevizi ile yapılır, bu da onu tüm mevsim boyunca kekler, turtalar ve kurabiyeler için mükemmel kılar!

Sonbaharda balkabağı turtası baharatı için kaç tarifin çağrıldığını hep unuturum! Bu baharat, bu balkabağı keki, bu lezzetli çikolatalı balkabağı kekleri ve bu buzlu balkabağı baharatlı kurabiyeleri gibi bazı favori tariflerimde kullanılıyor! Herhangi bir tatlıyı yükseltmek için bu ev yapımı baharatı kullanmayı deneyin!

Metal kaşıkla şeffaf cam kavanozda baharatlar.

Ev Yapımı Balkabağı Turtası Baharat Karışımı

Yılın en sevdiğim zamanı geldi! Sonbahar. Ve bu benim için tek bir anlama gelebilir, balkabağı tarifleri. Sonuçta, kim balkabağı sevmez ki? Bunu bazı lezzetli tatlılarla ekleyin ve en sevdiğim iki şeyi bir araya getirdiniz. Krem peynirli buzlanma ile süslenmiş balkabağı tatlısından daha iyi bir şey yoktur. Bu balkabağı turta baharatı pek çok tarifte var ve yapımının ne kadar kolay olduğunu çok az biliyor muydunuz!

Bunu sıfırdan yapmaya başladığınızda, mağazadan satın almaya asla geri dönmeyeceksiniz! Çok kolay ve son dakikada mağazaya koşmak zorunda kalmamayı seviyorum. bir tatlılarımın malzemesi. En sevdiğiniz tatil tatlılarının hepsini onunla yapabilmeniz için bu tarifi elinizin altında bulundurun! Yapmanın sadece beş dakika sürdüğünü söylemiş miydim? Bundan daha kolay olamaz!

Balkabağı Turtası Baharatında neler var?

Bu tarif sadece 4 malzeme alıyor! Onları bir kez karıştırdığınızda, tadı çok lezzetlidir ve cennette yapılan bir eşleşmedir! Tüm kesin ölçümler için gönderinin altındaki tarif kartına göz atın.

  • Zemin Tarçın: Bu, hepimizin bildiği ve sevdiği o tatlı tadı ekler.
  • küçük hindistan cevizi: Hindistan cevizi aroması olmadan bir sonbahar veya balkabağı tarifi bile yapabilir misiniz?
  • Zencefil: Bu, karışıma sıcak, dünyevi bir lezzet getiriyor. Bunu dışarıda bırakırsanız kesinlikle bir şeylerin eksik olduğunu anlayacaksınız.
  • Yer yenibaharı: Yenibahar güçlüdür ve dahil edilmelidir!

Haydi bu Mükemmel Sonbahar Tarifini yapalım!

Bu ev yapımı balkabağı turtası baharat tarifi için oyunun adı hızlı ve kolay! Ayrıca, burada kullandığınız malzemeler muhtemelen mutfağınızda kiler zımba teli olarak zaten var, bu yüzden bunu yapmak çok kolay olmalı!

  1. birleştir: Küçük bir kapta tarçın, hindistan cevizi, zencefil ve yenibahar ekleyin. Kullanıma hazır olana kadar hava geçirmez bir kapta veya kavanozda birleştirin ve saklayın. Bu parti size tüm sezon boyunca dayanmalı!
Bireysel şeffaf kaselerde baharatlar.

Yenibahar ve Balkabağı Turtası Baharatı Arasındaki Fark Nedir?

Yenibahar tek başına lezzetli olsa da kabak tariflerinde ihtiyacınız olan lezzeti tam olarak almanız için yeterli değildir. Yenibaharı tarçın, yenibahar, zencefil ve hindistan cevizi ile harmanlayan balkabağı turtası baharatı, çok daha fazla derinlik ve lezzet katan unsurlar ekleyerek bildiğiniz ve sevdiğiniz tatlılarda balkabağı lezzetini yaratıyor!

Berrak bir cam kavanozda ev yapımı balkabağı turtası baharatını kapatın.

Ev Yapımı Baharatlar Ne Kadar Sürer?

Ev yapımı balkabağı turta baharatınız asla bozulmayacak. Ancak zamanla lezzetini kaybedecektir. Ev yapımı baharatınız uzun süre dayanabilir. hava geçirmez kap yaklaşık 6 aydan bir yıla kadar serin ve kuru bir yerde.

Metal kaşıkla şeffaf cam kavanozda balkabağı turtasının üst görüntüsü.


  • Küçük bir karıştırma kabına tarçın, hindistan cevizi, zencefil ve yenibahar ekleyin. Kullanıma hazır olana kadar hava geçirmez bir kapta birleştirin ve saklayın.


İlk Olarak 11 Eylül 2018’de Yayınlandı
8 Eylül 2022’de güncellendi

Hizmet: 4

kalori53kalori (%3)karbonhidratlar14g (%5)Protein1g (%2)Yağ1g (%2)Doymuş yağ1g (%5)Doymamış yağ1gTekli doymamış yağ1gSodyum3mgPotasyum95mg (%3)Lif9g (%36)Şeker1g (%1)A vitamini54 (%1)C vitamini1mg (%1)Kalsiyum162mg (%16)Ütü1mg (%6)

Tüm beslenme bilgileri üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs Baharat

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelime balkabağı turtası baharatı

Leave a Reply

%d bloggers like this: